Merhaba ben Müge,

Hayatımı uzun süredir İzmir’de devam ettirmekteyim. Aile danışmanlığı, öğrenci koçluğu, öğrenci mentorluğu ve aile koçluğu yapmaktayım. Ayrıca Android ve IOS store’da yer alan Eduzzi eğitim uygulaması koordinatörüyüm.
 
Lisans eğitimlerimi Ege Üniversitesi Coğrafya Öğretmenliği Bölümü, İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü ve Dublin Üniversitesi Psikoloji Bölümü olmak üzere 3 bölümle tamamladım.
 
Çalışmaktan en keyif aldığım alan öğrenci ve aile psikolojisidir. Öğrenci ve aile psikolojisi uzmanlık alanımdır. Dolayısıyla sadece ergen ve ailelere danışmanlık yapmaktayım. Bu doğrultuda öğrenci ve aile koçluğu sertifikamı lisans öğrenimimi de tamamladığım Ege Üniversitesi’nden aldım. Aile danışmanlığı eğitimimi, bilişsel terapi eğitimimi ve oyun terapi eğitimimi Haliç Üniversitesi’nden aldım. Bu süreçten sonra NLP (sinir dili programlama) ve eğitim koçluğu eğitimiyle (Hızlı Okuma Teknikleri, Hafıza Geliştirme Yöntemleri, Öğrenmeyi Öğrenme, Test Çözme Teknikleri, Verimli Ders Çalışma Teknikleri, Öğrenciler İçin Etkili Pi – Ki Teknikleri, Stres Yönetimi İçin Nefes Teknikleri, Öğrenci Testleri ve Yorumları, Aileye Verilebilecek 4 Eğitim Başlığı) tamamladım.
 
Severek ve büyük keyif alarak yapmakta olduğum öğrenci ve aile koçluğu ile öğrencilerimize ve onların ailelerine yol arkadaşlığı yapmaktayım. Ve sadece bu alanda çalışmaktayım. Öğrencilerimizin ve ailelerinin başarılı ve mutlu bir hayat sürmesi adına öğrenci ve aile koçluğu yaparak hayatınızın bir karesinde bulunmak isterim. 
 
Sevgiler

Sertifikalar

cert2 100
cert1 100