Gizlilik politikası başlıklı bu metinde internet sitesi ziyaretçilerinin bilgi güvenliği hakkında bilgiler sunulmuştur. İş bu internet sitesinin abonelik veya üyelik gerektirmeyen sayfalarını, kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, hizmetler ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. İş bu internet sitesine üye olmanız suretiyle elde edilen kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde temin edilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Ms Akademi tarafından korunmaktadır. Bilgilere izinsiz erişim ve bilgilerin ifşa edilmesini engellemek ve verilerin doğru şekilde saklanarak uygun biçimde kullanılmasını sağlamak için Ms Akademi bütün makul güvenlik önlemlerini alır. Söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

msakademi.com tarafından bilgisayarınızla ilgili donanımsal veya yazılımsal özellikler otomatik olarak toplanabilir. Bu özellikler IP Adresiniz, Tarayıcı Türü, İnternet Sitesine Erişim Zamanları ve referans siteler gibi değerler olabilir. Bu bilgilerin toplanmasındaki amaç msakademi.com sitesinin işleyişindeki verimliliği ve kaliteyi arttırmak, msakademi.com internet sitesinin kullanımı ile ilgili genel istatistiksel veriler toplamaktır. Bu bilgilerin toplanabilmesi amacıyla bilgisayarınızda çerezler oluşturulabilir.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumluğunda olduğunu hatırlatmak isteriz.

İşbu internet sitesinde, diğer internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu internet sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer internet sitelerinin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

Ms Akademi bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

msakademi.com servis ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak, üyelik işlemlerini gerçekleştirmek veya üyelikten ayrılmak için İLETİŞİM sayfasından iletişim kurabilirsiniz.